Przywracanie młodego wyglądu dłoni

przywracanie młodego wyglądu dłoniomDłonie to ta część ciała, na którą najczęściej zerkamy, rozmawiając z drugą osobą. Często zdradzają nasz wiek. Gestykulacja pomaga w konwersacji, co oznacza, że dłonie (po ustach i zębach) stale poddawane są ocenie otaczających nas ludzi.

Medycyna estetyczna już dawno wyszła naprzeciw problemom związanym z wyglądem dłoni. Wypełniacze, laseroterapia, mezoterapia dłoni to kropla w morzu tego, co możemy zrobić, aby przywrócić dłoniom piękny i młodzieńczy wygląd. Z czasem skóra na rękach traci jędrność. Powierzchnia skóry zapadając się, traci jędrność uwydatniając żyły, ścięgna a niekiedy ukazując zmarszczki. Kiedy dochodzi do tego odwodnienie, skóra zaczyna prześwitywać, nadając dłoniom nieładny kolor.

Zabiegi medycyny estetycznej dają natychmiastową poprawę wyglądu dłoni. Wypełniacze potrafią w kilka minut przywrócić dawną objętość skórze, co niesamowicie odmładza cały nasz wizerunek. Wygładzenie i napięcie skóry zaskakuje pacjenta już zaraz po zabiegu. Efekt brzydkich kościstych rąk zostaje usunięty poprzez odtworzenie warstwy pomiędzy skórą a mięśniami i żyłami dłoni. Z czasem wypełniacz daje efekt nawilżenia skóry, przywracając tym samym jej elastyczność i dodając dłoniom blasku.

Czasem pacjent po zabiegu odczuwa delikatne napięcie skóry, które szybko ustępuje. Może pojawić się delikatny obrzęk, ale jest on na tyle łagodny, że szybko mija. Niekiedy zdarzyć się może wystąpienie "siniaka" (krwiaka podskórnego) w przypadku, gdy pacjent ma bardzo rozbudowaną sieć naczynek krwionośnych i podczas zabiegu zostają one naruszone. Zasinienie po kilku dniach zniknie bez śladu.

Zabieg na dłonie dobierany jest przez lekarza po dokładnej konsultacji z pacjentem. JRodzaj wdrożonej procedury uzależniony jest od problemu z dłońmi. Najlepiej zdać się na poradę swojego lekarza. Jeśli chodzi o zabiegi z użyciem lasera, bardzo dobrze sprawdzają się one przy usuwaniu przebarwień. Rekonwalescencja po takich zabiegach jest dłuższa, niż po zastosowaniu wypełniaczy.